top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Časový rozpis utkání

PÁTEK

čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Olomouc – Modřice
Ostrava – Senica
Olomouc – Prešov
Ostrava – JmFKS
Olomouc – Zbrojovka
Ostrava – Slovácko
Zbrojovka – Prešov
Slovácko – JmFKS
Zbrojovka – Modřice
Slovácko – Senica
Prešov – Modřice
JmFKS – Senica
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Sparta – Zlín
Slavia – Minsk
Sparta – Pardubice
Slavia – Teplice
Sparta – Žilina
Slavia – Ružomberok
Žilina – Pardubice
Ružomberok – Teplice
Žilina – Zlín
Ružomberok – Minsk
Pardubice – Zlín
Teplice – Minsk

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  0:12:15:0 7:263
2FC Zbrojovka Brno 1:0 1:24:1 6:362
3Tatran Prešov 1:22:1 2:0 5:361
4MFK Modřice 0:51:40:2  1:1104

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  3:02:24:1 9:371
21. FC Slovácko 0:3 1:13:0 4:443
3Výběr JmFKS 2:21:1 2:1 5:452
4FK Senica 1:40:31:2  2:904

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  4:11:14:0 9:271
2MŠK Žilina 1:4 1:21:2 3:804
3FK Pardubice 1:12:1 2:2 5:452
4FC Fastav Zlín 0:42:12:2  4:743

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  2:19:14:1 15:391
2MFK Ružomberok 1:2 1:11:0 3:342
3FK Teplice 1:91:1 2:1 4:1143
4Dinamo Minsk 1:40:11:2  2:704

čas Společenské akce
19:00Živá hudba v nedaleké Sokolovně

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

čas Hřiště 1 Hřiště 2
9:00
9:40
10:20
11:00
11:40
12:20
Prešov – Minsk
Ostrava – Modřice
Prešov – Zlín
Ostrava – Teplice
Prešov – Výběr JmFKS
Ostrava – Pardubice
Výběr JmFKS – Zlín
Pardubice – Teplice
Výběr JmFKS – Minsk
Pardubice – Modřice
Zlín – Minsk
Teplice – Modřice
čas Hřiště 1 Hřiště 2
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
Sparta Praha – Senica
Slavia Praha – Žilina
Sparta Praha – Olomouc
Slavia Praha – Slovácko
Sparta Praha – Ružomberok
Slavia Praha – Zbrojovka
Ružomberok – Olomouc
Zbrojovka – Slovácko
Ružomberok – Senica
Zbrojovka – Žilina
Olomouc – Senica
Slovácko – Žilina

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1 - Tatran Prešov  1:12:12:0 5:271
B2 - Výběr JmFKS 1:1 1:01:3 3:443
C3 - FC Fastav Zlín 1:20:1 1:2 2:504
D4 - Dinamo Minsk 0:23:12:1  5:462

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1 - FC Baník Ostrava  0:04:08:0 12:071
C2 - FK Pardubice 0:0 4:26:0 10:272
D3 - FK Teplice 0:42:4 4:1 6:933
A4 - MFK Modřice 0:80:61:4  1:1804

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1 - AC Sparta Praha  4:00:36:0 10:362
D2 - MFK Ružomberok 0:4 0:11:2 1:704
A3 - SK Sigma Olomouc 3:01:0 3:0 7:091
B4 - FK Senica 0:62:10:3  2:1033

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1 - SK Slavia Praha  2:04:22:0 8:291
A2 - FC Zbrojovka Brno 0:2 1:32:3 3:804
B3 - 1. FC Slovácko 2:43:1 2:0 7:562
C4 - MŠK Žilina 0:23:20:2  3:633

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 SK Slavia Praha 60023:518
2 SK Sigma Olomouc 50114:215
3 FC Baník Ostrava 42021:314
4 AC Sparta Praha 41119:513
5 Tatran Prešov 41110:513
6 FK Pardubice 33014:612
7 1. FC Slovácko 31211:910
8 Výběr JmFKS 2318:89
9 FK Teplice 21310:207
10 FC Zbrojovka Brno 2049:116
11 Dinamo Minsk 2047:116
12 FC Fastav Zlín 1146:124
13 MFK Ružomberok 1144:104
14 MŠK Žilina 1056:143
15 FK Senica 1054:193
16 MFK Modřice 0062:290

čas Společenské akce
17:00Slavnostní zahájení turnaje na hřišti v Modřicích
17:30Exhibiční utkání:
Tým osobnosti vs. trenéři zúčastněných družstev v Modřicích
18:30Večeře týmů + raut sponzorů, hostů a trenérů v Modřicích
19:00Diskotéka pro rodiče a doprovod v areálu fotbalového hřiště

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Zlín – Ružomberok (B)
Teplice – MFK Modřice (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
Minsk – Žilina (C)
Zbrojovka – Senica (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Sparta – Prešov (B)
Slavia – JmKFS (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
Ostrava – Pardubice (C)
Olomouc – Slovácko (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

Všechny zápasy bude možné on-line či ze záznamu sledovat na www.turnaj-modrice.cz

Generální partner 19.ročníku

CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR
Re-Max
Kajot
Sita
Bonver
Moravostav
Syner Morava

Hlavní partneři

Olympia Brno
Bachl
Vodňanská drůbež
Kovolit
Ptacek
Q-elektrik
Garko
Svítil
Poda
KIKA

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Kika
E.ON
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Tuřanská Beseda
Restaurace Suzie's Steakhouse Brno
Restaurace Železná růže
Denisa Záleská