top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Časový rozpis utkání

PÁTEK

čas skupina A čas skupina B
9:00

10:40

12:20
Modřice - výběr JmKFS

Slovácko - výběr JmKFS

Modřice - Slovácko

9:50

11:30

13:10

Dinamo Zágreb - Zbrojovka

Slavia - Zbrojovka

Dinamo Zágreb - Slavia
čas skupina C čas skupina D
14:00

15:40

17:20
Žilina - Sparta Brno

Ostrava - Sparta Brno

Žilina - Ostrava

14:50

16:30

18:10

Sparta Praha - Zlín

Olomouc - Zlín

Sparta Praha - Olomouc

Tabulka po základních skupinách

skupina A 123SkóreBodyPořadí
1MFK Modřice  
21. FC Slovácko  
3výběr JmKFS  

skupina B 123SkóreBodyPořadí
1Dinamo Zágreb  
2SK Slavia Praha  
3FC Zbrojovka Brno  

skupina C 123SkóreBodyPořadí
1MŠK Žilina  
2FC Baník Ostrava  
3Sparta Brno  

skupina D 123SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  
2SK Sigma Olomouc  
3FC Fastav Zlín  

čas Společenské akce
19:30Živá hudba v modřické Sokolovně

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3
Skupina F: B1, C2, D3
Skupina G: C1, D2, A3
Skupina H: D1, A2, B3

čas skupina E čas skupina F
8:00

9:40

11:20
E1 - E3

E2 - E3

E1 - E2

8:50

10:30

12:10

F1 - F3

F2 - F3

F1 - F2
čas skupina G čas skupina H
13:00

14:40

16:20
G1 - G3

G2 - G3

G1 - G2

13:50

15:30

17:10

H1 - H3

H2 - H3

H1 - H2

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 

čas Společenské akce
18:00Slavnostní zahájení turnaje na hřišti v Modřicích
19:30Večeře týmů + raut sponzorů, hostů a trenérů v Modřicích
19:30Diskotéka pro rodiče a doprovod v areálu fotbalového hřiště

 


NEDĚLE

čas skupina o 1.- 8. místo - Modřice čas skupina o 9.- 12. místo - Chrlice
8:30
9:10
9:50
10:30
11:10
11:50
12:30
13:10
13:50
14:30
15:10
15:50
4 – 5 (A)
1 – 8 (B)
3 – 6 (C)
2 – 7 (D)
poražení A–B
vítězové A–B
poražení C–D
vítězové C–D
o 7. místo
o 5. místo
o 3. místo
o 1. místo
9:00
9:50
10:45
11:35
12:30
13:20
9 – 12
10 – 11
9 – 11
10 – 12
9 – 10
11 – 12
16:40Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo v Modřicích 14:15Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-12. místo v Chrlicích

Všechny zápasy na hřišti v Modřicích bude možné on-line či ze záznamu sledovat na www.turnaj-modrice.cz

Generální partner 21.ročníku

CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR
Re-Max
Sita

Hlavní partneři

KIKA
Bachl
Vodňanská drůbež
E.on
ikis
JM Demicarr
Poda
Q-elektrik
Ševčík group
Ptacek
Tollens Luděk Vondra

Partneři

vinařství Alois Pitra
- Dolní Dunajovice
BK serv. s.r.o.
Omega 24
p. Vít Makovský
p. Pavel Procházka
Restaurace Tuřanská Beseda
Restaurace Sherwood
Restaurace U Krále Jiřího
Restaurace Železná růže